LESAFFRE ve BASF yetkilileri ile GIDABİL yönetim kurulu üyeleri toplantısı yapıldı

24 Nisan 2024


24 Nisan 2024 tarihinde LESAFFRE ve BASF yetkilileri ile GIDABİL yönetim kurulu üyeleri toplantısı yapıldı. Başkanımız Dr. Mehmet Çetin Duruk ve Ege Duruk ev sahipliğinde özel bir mekanda FEDIMA, GIDABİL,LESAFFRE,BASF yetkilileri ile toplantı yapıldı. DURUK ailesine değerli organizasyon için çok teşekkür ederiz. Öncesinde IBAKTECH Fuarı ve BACKHAUS ekmek ,pastacılık ve unlu mamul üretim tesisi ziyareti yapıldı.

Fedima ve Lesaffre Yönetim Kurulu Başkanı Thomas Lesaffre ve Lesaffre ekibi, BASF Genel Müdürü Keke Hiller , Basf Türk Genel Müdürü Tolga Demirözü ve BASF ekibi, GIDABİL Yönetim Kurulu Başkanımız Dr Mehmet Çetin Duruk, Başkan Yardımcımız Süleyman Özdoğan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ercan Topcuol, Bora Akın, Murat Ürek ve Ceyda Kuzey , Genel Sekreterimiz Canan Elibollar katılmıştır.

Toplantıda LESAFFRE ve BASF Uluslararası faaliyetleri ile GIDABİL üyelerimizin faaliyetleri görüşüldü. Derneğimizin hem ülkemizde hem de yurtdışında başarı ile temsil edilmesinde üyelerimizin verdiği desteklerin önemine vurgu yapıldı. Almanya’da yönetim kurulu üyelerimizin BASF ziyaretindeki memnuniyeti ve teşekkürü tekrar ifade edildi.

GIDABİL ailesi olarak Dernek çatısı altında sektörel faaliyetlerimizin halk sağlığı ve gıda güvenliği ilkesinden taviz vermeden pozitif devam etmesi , üye ilişkilerinin güçlenmesini sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.


News Room

IBATECH 2024

24.Nis.24 :: 14. Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Don ...

LESAFFRE ve BASF ile Toplantı

24.Nis.24 :: 24 Nisan 2024 tarihinde LESAFFRE ve BASF yetk ...

Sanayi ve Teknoloji Bakan Ziyareti

21.Ara.22 :: 20 Aralık 2022 tarihinde Ankara da Sanayi ve ...

2022 Olağan Genel Kurul Toplantısı

05.Ara.22 :: 1 Aralık 2022 tahinde GIDABİL Dernek ve İktis ...

IBATECH 2022

15.Mar.22 :: Sektöre yön veren markalar, yeni ürünlerini I ...

Association of Food Additives and Ingredients Manufacturers
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi