LESAFFRE TURQUIE MAYACILIK ÜRETİM VE SAN. A.Ş.

LESAFFRE TURQUIE MAYACILIK ÜRETİM VE SAN. A.Ş.

Türk fırıncılık sektörünün ana oyuncularından biri olan Lesaffre Turquie, endüstriyel maya çeşitleri (instant ve aktif kuru maya, yaş maya ve sıvı maya), ekmek geliştiriciler, ekmek miksleri, mayalı hazır karışımlar ve diğer fırıncılık maddelerini içeren ürün grubu ile hizmet vermektedir. Bu ürün grubuna ilave olarak ev içi kullanım için de yaş ve kuru maya çeşitleri, kullanıma hazır karışımlar ve glutensiz ürünler üretmektedir.

160 yılını doldurmuş olan ana şirketi Lesaffre, dünya üzerinde beş kıtaya yayılmış üretim tesisleri ile maya endüstrisinde global referanstır. Dünyadaki her üç ekmekten bir tanesi Lesaffre mayasıyla üretilmektedir.

Lesaffre Turquie, global bir şirketin parçası olarak, Turquie, Adana, Amasya ve Lüleburgaz’daki üretim tesislerinde ürettiği ürünleri Türkiye’nin yanı sıra 80’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi sertifikaları ile kalite ve müşteri memnuniyetine verdiği önemi belgeleyen Lesaffre Turquie, ayrıca çalışanlarının gelişimi, AR-GE faaliyetleri ile birlikte ‘gezenemizi daha iyi beslemek ve korumak’ mottosu ile çevreye ve topluma karşı sosyal sorumluluklarını yerine getirmek için de ciddi yatırımlar gerçekleştirmektedir.


ADRES
Sahrayıcedit Mah Cebesoy Sok No:8 34734 Kadikoy ISTANBUL
TELEFON
+90 (216) 939 56 00
FAKS
+90 (216) 939 56 86
TEMSİLCİ
E-POSTA
WEB SİTE http://www.lesaffre.com.tr
Gıda Bileşenleri ve Geliştiricileri Sanayicileri Derneği
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi