BAŞAK GIDA DAĞITIM PAZ. SAN. TİC. A.Ş.

BAŞAK GIDA DAĞITIM PAZ. SAN. TİC. A.Ş.

Başak Gıda Dağıtım Paz. San. Ve Tic. A.Ş. zincir marketlere hizmet vermek amacıyla iştirak firması olarak kurulmuştur. 2015 yılında ürün gamına donuk ve yarı donuk ürünleri çeşitleri de dâhil ederek donuk sektörüne faaliyete başlamıştır.

BAŞAK GIDA, Private Label (Özel markalı ürün) markasıyla ekmekten sandviçe, kurabiyeden çöreğe, donuk ürünlerden yarı donuk ürünlere, farklı zevklere ve beğenilere seslenen, farklı lezzetlerde çok çeşitte ambalajlı ürün sunmaktadır.

BAŞAK GIDA, faaliyette bulunduğu sektöründe Türkiye’de en fazla müşteriye ulaşırken, çevre bilincine sahip, teknolojiye ve insana yatırım yapan, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan, değer yaratan bir şirket olmayı amaçlamıştır. BAŞAK GIDA, Türkiye’nin geneline Bim ve File marketler zincirinde satışı yapılan ürünleri, üretimden dağıtıma sağlık ve kaliteye gösterilen özen ile evrensel standartlarda üretim teknolojileri kullanılarak üretilmektedir.

 KURUMSAL DEĞERLER
 - Vizyon

Türkiye’de unlu mamuller piyasasına yön veren lider şirket olmaya, sektörün standartlarını hep daha yükseğe çekmeye; tüketici, müşteri ve çalışanlarıyla birlikte büyümeye devam etmek.

- Misyon
Çevreye ve insana duyarlı bir marka olarak; tüketicilerimizin beslenme ve yaşam kalitelerini, nitelikli unlu mamuller üreterek yükseltmek ve sektörel kalkınmayı teşvik etmek.

- Kalite İlkelerimiz
Türkiye’de unlu mamuller sektörünün lideri olarak “Kalite” sosyal sorumluluğumuzun bir öznesi ve her çalışmamızda bakış açımızı ve ufkumuzu genişleten kriterimizdir. Her zaman değer verdiğimiz prensiplerimiz;

- Kalite sistemimizi sürdürülebilir kılmak için güçlü prosedürler oluşturmak
* Paydaşlarımız, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tüketicilerimizle yakın ilişki kurmak
* Eğitimli ve kaliteden taviz vermeyen personel ile çalışmak
* Süreçlerimizde en etkili ve en yeni teknolojiyi kullanmak
* Sürekli geliştirme yaklaşımını benimsemek

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI
Fabrikamızda ve üreticilerimizde üretilen tüm ürünlerimizle ilgili kritik kontrol noktaları, hammadde kabulünden son ürün sevkine kadar , Gıda Güvenliği yasalarına ve ilgili standartlara uygun olarak tanımlanmış ve değerlendirilmiştir.

Biz tüketici ve müşterilerimize insan sağlığını tehlikeye atmayacak ürünler sunmayı garanti ederiz.


ADRES
Merve Mah. Uzungöl Cad. No:10/12
Sancaktepe / İSTANBUL
TELEFON
+90 216 622 68 22-23
FAKS
+90 216 622 68 31-32
TEMSİLCİ
İrem PASLI
E-POSTA irempasli@basak-gida.com
WEB SİTE http://www.basak-gida.com/
Gıda Bileşenleri ve Geliştiricileri Sanayicileri Derneği
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi