LA LORRAINE UNLU MAMÜLLER TİCARET SAN. A.Ş

LA LORRAINE UNLU MAMÜLLER TİCARET SAN. A.Ş

La Lorraine Unlu Mamuller (Bakery Group) Grubu, Avrupa fırıncılık (unlu mamuller/pasta ve fırıncılık) sektöründe aktif olan %100 Belçikalı bir aile işletmesidir. 13 üretim tesisi ve 3150 çalışanıyla La Lorraine Bakery Group, ürünlerini 25’ten fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Unlu mamuller bölümü dört iş biriminden oluşur: Taze Fırıncılık ürünleri, donuk fırıncılık ürünleri, mağaza konseptleri ve değirmencilik.

2014 başlarında Türkiye’de yeni bir satış organizasyonu kuran La Lorraine Bakery Group; Avrupa tatlarıyla Türk pazarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini bir araya getirerek, %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, eşsiz lezzette ve kalitede ürünler sunuyor. Müşterileri için eşsiz tatlara sahip olan yenilikçi ürünler üretiyor. La Lorraine unlu mamuller yüksek kalitede dağıtım ve teknik destek sağlayan bunun yanısıra, işletmenizin performansını ve müşterilerinizin memnuniyetini artırmanız için çalışan bir firmadır. La Lorraine unlu mamuller 2016 eylül ayı içerisinde Türkiye üretim tesisini Manisa sanayi bölgesinde faaliyete sokmuştur.


ADRES
FSM MAH. POLİGON CAD. NO: 8B BUYAKA 2 SİTESİ 2. KULE KAT: 7 İÇ KAPI NO: 27-28-29 TEPEÜSTÜ/ÜMRANİYE/İSTANBUL
TELEFON
+90 216 322 55 35
FAKS
+90 216 322 55 34
TEMSİLCİ
E-POSTA info.tr@llbg.com
WEB SİTE http://hamurundatutkuvar.com/
Gıda Bileşenleri ve Geliştiricileri Sanayicileri Derneği
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi