CSM Bakery Supplies Gıda San. Tic. A.Ş.

SWİTZ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Switz Group, Taizoon Khorakiwala, Ocak 1980'de, Suudi Arabistan'ın El-Huber'deki babası Fakhruddin Khorakiwala tarafından 12 kişilik bir fırın ile başlangıcını yapan ve şu anda 250 milyon $ 'dan fazla geliri olan, 11 ülkede operasyon sürdüren, 4.500'e yakın çalışanı olan ve profesyonelce yönetilen bir aile şirketidir. Grup bünyesinde bulunan şirketler ile, perakende fırıncılık, endüstriyel fırıncılık, pastacılık ham maddeleri, yumurta operasyonu ana faaliyet alanları ile hizmet vermektedir.

Switz Gıda Türkiye olarak, ham madde ve yarı bitmiş ürünlerden, dondurulmuş ve tüketime hazır ürünlere kadar değişen oldukça geniş bir portföye sahibiz. Bunun yanı sıra CSM Ingredients ve Fabbri firmalarının Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktayız.

CSM Ingredients, Unlu Mamüller, Pastacılık ve Ekmek Malzemelerinin yanı sıra fırıncılık, süt ürünleri, bitkisel kremalar, dondurma için gıda çözümlerinde geniş bir yelpazeye sahip en yüksek kaliteli bileşenlerin lider tedarikçisidir. Son derece uzman profesyonellerden oluşan ekip ile 100'den fazla ülkede zanaatkar ve endüstriyel fırıncılara, perakende zincirlerine hizmet vermektedir. Ürün geliştirmede yenilik ve mükemmelliğe odaklanma ve küresel üretim varlığı, CSM Ingredients’i endüstrinin tercih edilen markası haline getirmiştir.

Türkiye Distribütörlüğünü yaptığımız evrensel olarak Amarena Fabbri kirazlarını ve meyve şuruplarını "icat ettiği" kabul edilen Fabbri, kendini Artisan gelatoyu ve İtalya'da yapılan tatlıları dünya çapında tanıtmaya adamıştır. İtalyan artisan gelato malzemeleri, pastacılıkta kullanılan meyve özleri, dolgular, kaplamalar, süslemeler ve içecek profesyonelleri için üstün kaliteli malzemelerden oluşan ana ürün grupları ile yenilikçi çözümler sunmaktadır. Bugün şirketin kurucusunun torunları olan Paolo, Nicola ve Umberto Fabbri tarafından yönetilmekte ve ürünlerini dünya çapında 110 ülkede dağıtmaktadır.

Switz Türkiye altında üretimlerini gerçekleştirdiğimiz ve distribütörlüğünü sürdürdüğümüz markalarımız ile en iyi malzemelerden oluşan büyük bir çeşitliliğin yanı sıra geniş küresel uzmanlığımızı ve teknolojinin tüm faydalarını bir bütün olarak sunuyor, müşterilerimizin çalışmalarını kolaylaştırmayı, satışlarını arttırmayı ve işlerinde maksimum faydayı sağlamak için çalışıyoruz.

SWİTZ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

SWİTZ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ADDRES S Ferhatpaşa Mah. Anadolu Cad. No:87/1, 34858 Ataşehir İstanbul Türkiye
TELEPHON E +90 216 661 38 38
FAX +90 216 661 33 23
REPRESENTATIVE
Burak Ali Aksu
E-MAIL info@switzgroup.com.tr
WEB SITE
http://www.switzgroup.com/
Association of Food Additives and Ingredients Manufacturers
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi